Erkape

Szczegółowe wymagania dla transportu odpadów Nowe Rozporządzenie

W październiku 2016 roku opublikowano w dzienniku ustaw poz. 1742, Rozporządzenie Ministra Środowiska w sprawie szczegółowych wymagań dla transportu odpadów. Rozporządzenie określa wymagania dla transportu odpadów w tym dla środków transportu i sposobu transportowania a także oznakowania środków transportu. Rozporządzenie wejdzie w życie z dniem 24 stycznia 2018 roku, jednak juz dziś wielu przedsiębiorców dostosowuje się do wymagań rozporządzenia.

Przygotowujemy wnioski o uzyskanie decyzji środowiskowych a także decyzji z obszarów powietrza, odpadów, wód i ścieków. Uczestniczymy w kontrolach środowiskowych prowadzonych przez WIOŚ, BOŚ lub inne organy administracyjne - reprezentując Państwa w trakcie kontroli. Prowadzimy dokumentację środowiskową w Państwa firmie (outsourcing), wykonujemy audyty środowiskowe pozwalajace ocenić obszary wymagajace doskonalenia lub wdrożenia od podstaw. Doradzamy, rozwiązujemy problemy, szukamy najlepszych rozwiązań dla Państwa działalności. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.

  • Opublikowano stawki opłat za korzystanie ze środowiska na 2018 rok
  • Prawo Wodne - kilka istotnych nadchodzących i już obowiązujących zmian
  • Uproszczona sprawozdawczość dla przedsiebiorców
  • Sprawozdanie o ilości wytwarzanych odpadów - zbliżają się obowiązkowe terminy sprawozdawcze

Erkape

Najważniejszy jest dla nas dobry kontakt z klientem. Staramy się w sposób przystępny dla każdego wyjaśniać wątpliwości związane z wymaganiami prawnymi z obszaru ochrony środowiska i odpowiadać na każde pytanie – ponieważ naszym zdaniem, tylko wzajemne zrozumienie skutkuje sukcesem.

O firmieWiecej o nas

Kontakt

ERKAPE Ochrona Środowiska

 

ul. Białowieska 13 lok 11
04-063 Warszawa

tel. kom.  
e-mail:  

Rozpocznij współpracę
  • Opublikowano stawki opłat za korzystanie ze środowiska na 2018 rok
  • Prawo Wodne - kilka istotnych nadchodzących i już obowiązujących zmian
  • Uproszczona sprawozdawczość dla przedsiebiorców
© 2023 Erkape. Wszelkie prawa zastrzezone.