Erkape

ERKAPE

W dziedzinie ochrony środowiska posiadamy ponad 15 letnie doświadczenie. Nasza wiedza to interdyscyplinarna praktyka zarówno w dużych firmach z branży przemysłu chemicznego jak i w średnich i małych przedsiębiorstwach. Najważniejszy jest dla nas dobry kontakt z klientem. Staramy się w sposób przystępny dla każdego wyjaśniać wątpliwości związane z wymaganiami prawnymi z obszaru ochrony środowiska i odpowiadać na każde pytanie – ponieważ naszym zdaniem, tylko wzajemne zrozumienie skutkuje sukcesem.

Posiadamy uprawnienia pozwalające globalnie ocenić sytuację w obszarze ochrony środowiska w Państwa Firmie. Nasze doświadczenie to również systemy zarządzania jakością i środowiskiem, które przekładamy na właściwe zarządzanie środowiskiem.

Przygotowujemy wnioski o uzyskanie decyzji środowiskowych a także decyzji z obszarów powietrza, odpadów, wód i ścieków. Uczestniczymy w kontrolach środowiskowych prowadzonych przez WIOŚ, BOŚ lub inne organy administracyjne - reprezentując Państwa w trakcie kontroli. Prowadzimy dokumentację środowiskową w Państwa firmie (outsourcing), wykonujemy audyty środowiskowe pozwalajace ocenić obszary wymagajace doskonalenia lub wdrożenia od podstaw. Doradzamy, rozwiązujemy problemy, szukamy najlepszych rozwiązań dla Państwa działalności. Szczegółowy zakres usług znajdą Państwo w ofercie.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.

Erkape

Najważniejszy jest dla nas dobry kontakt z klientem. Staramy się w sposób przystępny dla każdego wyjaśniać wątpliwości związane z wymaganiami prawnymi z obszaru ochrony środowiska i odpowiadać na każde pytanie – ponieważ naszym zdaniem, tylko wzajemne zrozumienie skutkuje sukcesem.

O firmieWiecej o nas

Kontakt

ERKAPE Ochrona Środowiska

 

ul. Białowieska 13 lok 11
04-063 Warszawa

tel. kom.  
e-mail:  

Rozpocznij współpracę
  • Opublikowano stawki opłat za korzystanie ze środowiska na 2018 rok
  • Prawo Wodne - kilka istotnych nadchodzących i już obowiązujących zmian
  • Uproszczona sprawozdawczość dla przedsiebiorców
© 2022 Erkape. Wszelkie prawa zastrzezone.